Červen

Červnové dny nám přinesly mnoho zábavných činností. Oslavili jsme Den dětí, prožili jsme prima odpoledne v rámci dětského programu Školního atletického parapoháru 2023 Atletiky Bez Bariér. Vyzkoušeli jsme si svoje znalosti o přírodě během projektového dne Co se děje v trávě. Zaplavali jsme si a užili si vodní hry v Aquacentru. Provedli jsme poslední zápis do detektivního deníku a ukončili jsme tak naši celoroční hru s názvem Barevná detektivka s kocourem Očkem. Se školním rokem jsme se rozloučili v Parku Na Špici, kde jsme si opekli buřty, zazpívali a pohráli na hřišti. Čas společných družinových zážitků se nám naplnil a hurá na prázdniny!

Iveta Potůčková